info@wasper.sk

+421 917 240 619

Po-Pia: 8:00-16:00

info@wasper.sk | +421 917 240 619

 PRACOVNÁ POZÍCIA

GRAFIk/
GRAFIČKA

Ahoj! Do nášho grafického tímu hľadáme niekoho, kto by nám vedel pomôcť s grafikou pre našich súčasných i budúcich klientov. Ak máš skúsenosti s grafikou, si študent a máš chuť pracovať na reálnych zadaniach za finančnú odmenu, hľadáme PRÁVE TEBA!

 INFORMÁCIE O PRACOVENJ POZÍCIÍ

Miesto práce: Práca z domu (homeoffice)
Druh pracovného pomeru: Part-time, dohoda, živnosť
Termín nástupu: ASAP
Odmena: Individálne podľa dohody

Náplň práce:
• Tvorba príspevkov a stories na sociálne siete
• Tvorba grafík do digitálnych reklamných kampaní
• Tvorba firemnej identity (logo, vizitky..)
• Tvorba a úprava grafík na web (bannery, produkty..)
• Príležitostná printová grafika
BONUS: ak vieš pracovať aj s textom či videom, je to obrovská výhoda!

Požiadavky:
• Znalosť grafických programov ako Adobe Photoshop alebo Adobe Illustrátor
• Kreativita, nápady a zmysel pre detail
• Otvorené oči vo svete grafického dizajnu s chuťou učiť sa nové veci a neustále napredovať
• Študent SŠ alebo VŠ (nie je to podmienkou, ale výhodou)

Čo ti ponúkame:
• Prácu na reálnych zadaniach pre zaujímavých klientov z rôznych segmentov (preto ak si študent, môže to byť pre teba príležitosť)
• Možnosť sebarealizácie a napredovania v oblasti digitálneho marketingu
• Veselých kolegov, ktorý s tebou budú zdielať svoje know-how
• Spoločné teambuildingy a online cally
• Prácu z domu alebo odkiaľkoľvek chceš, stačí ti len pc/notebook a internetové pripojenie
• Finančné ohodnotenie (individuálne podľa dohody)

Čo urobiť, ak ťa ponuka zaujala:
• Vyplň nižšie uvedený kontaktný formulár
• Ak máš spracované svoje portfólio, napíš nám link alebo nám ho pošli dodatočne mailom (info@wasper.sk)
• Môžeš napísať aj pár viet, prečo si myslíš, že by sme mali vybrať práve teba

*Vybraných záujemcov budeme kontaktovať

PREBERIEME TO PRI KÁVE alebo online calle

ozvi sa nám!

V PRÍPADE POTREBY NÁM MôžEš AJ ZAVOLAť

+421 911 251 657
+421 917 206 562

TEŠÍME SA NA TEBA!

Wasper.sk | Študentská digitálna agentúra