NAŠE PRÁCE

NAŠE PRÁCE

Tu si môžete pozrieť vybrané ukážky našich doterajších prác. Ku každému projektu pristupujeme vždy zodpovedne a kladieme dôraz na profesionalitu, pretože vaša spokojnosť a dôvera je pre nás prioritou.

MÓDA

ELECO HANDMADE

Hlavná idea značky eLeco spočíva v tom, že používanie tašiek z prírodných ekologických látok má väčší zmysel, ako plastové tašky na jedno použitie.
Každá taška je ušitá inak, je unikátna, originálna a výnimočná, pretože nie sú dve rovnaké. Všetky doterajšie dizajny sme navrhovali a zabezpečovali sme výrobu. Staráme sa taktiež aj o stránky na sociálnych sieťach a o propagáciu.

BEEJAY

Projekt BEEJAY tvoril kolekciu tričiek, ktoré sme navrhovali. Dizajn tričiek bol zameraný na zahraničných interpretov, predovšetkým raperov. Po dôkladnom premyslení sme sa rozhodli, že dizajn tričiek bude formou ilustrácií. Následne sme návrh poslali do tlače, vyhotovili fotky a spustil sa predaj.

KREATÍVNE VÝROBKY

BENNY&BERTA

Tvorivá dielňa Benny&Berta sa zaoberá vyrábaním ručných výrobkov, ako sú prútené košíky, dekorácie či rôzne iné ozdoby. Po vzájomnej dohode sme sa starali o propagáciu a správu stránok na sociálnych sieťach, fotenie výrobkov, tvorbu loga a inej grafiky.

MOBILNÉ PRÍSLUŠENSTVO

LENBEL

Spolupráca s LENBEL bola veľmi zaujímavá a kreatívna. Predaj krytov, ochranných skiel a iného príslušenstva pre mobilné zariadenia sme prepojili so správou facebookovej stránky, vytvárali sme rôzne súťaže, starali sa o fotenie produktov a o celkovú propagáciu.

TLAČOVINY

FK MOČENOK

Pre futbalový klub FK Močenok pravidelne vyhotovujeme počas futbalovej sezóny plagáty, ktoré slúžia ako pozvánka pre futbalových priaznivcov na majstrovské zápasy. Taktiež sme pre klub vytvorili facebook stránku, na ktorej môžete nájsť aktuálne informácie o klube.

VIZITKY NA OBJEDNÁVKU

Náš grafický tím navrhuje a vytvára aj vizitky so zaujímavým dizajnom.
Spolupracujeme aj s PC centrom, kde vám vieme zabezpečiť tlač vizitiek a následné dodanie.

ŠKOLSKÉ TABLÁ

Na objednávku sme graficky spracovali školské tablá, ktoré po skončení stredoškolského štúdia zostávajú na pamiatku v škole.

PÁČI SA VÁM NAŠA PRÁCA?

Zaujali sme vás a radi by ste využili naše služby? Kontaktujte nás!


KONTAKTOVAŤ