DETAIL PROJEKTU

24KRTKOVANIE.SK

O KLIENTOVI:

Firma 24krtkovanie.sk sa venuje riešeniu problémov s upchatým potrubím a kanalizáciou resp. krtkovaniu odpadov. Krtkovanie je odborné mechanické čistenie kanalizácie. Touto metódou sa čistia upchaté kanalizácie a potrubia v dome, byte a obchodných a ubytovacích zariadeniach. Krtkovaním je možné vyčistiť napríklad 
upchaté umývadlo, odpadové potrubie v kuchyni, upchaté WC, prípadne upchaté strešné zvody (odkvapové potrubia), kanalizačné stupačky a pod. Firma sa špecializuje na krtkovanie odpadov účinnými metódami, ktoré sú šetrné nie len k samotnému potrubiu, ale aj k životnému prostrediu.

zadanie

Klient nás oslovil na spoluprácu, kde našim zadaním bol redziajn firemnej identity s následným redizajnom webu. Úloha teda bola strúčná a jasná. Proces tvorby začal s návrhom jednoduchého, ale zato výstižného loga, ktoré malo červenou farbou vystihovať podstatu havarijnéj služby 24/7. Farebnú kombináciu sme doplnili čiernou, s ktorou sme následne pracovali aj na samotnom redizajne webu.

 web a grafické prvky

Samotný web a všetky grafické prvky, ktoré sa v ňom nachádzajú, sa nesú v červeno-čierno-bielej kombinácií. Prispôsobili sme k tomu aj všetky ikony, texty, buttony a pod.

 POZRITE SI NAŠE FINÁLNE DIELO 

pozrite si aj  ďalšie referencie

MôžE TU BYŤ AJ 
VÁŠ
PROJEKT

OFFICE

Drážovská 4
949 01 Nitra-Zobor

Kontakt

info@wasper.sk
+421 917 240 619 | +421 917 206 562

Wasper.sk | Študentská digitálna agentúra

© 2022 | Všetky práva vyhradené