SPRAVÍME Z VÁŠHO WEBU MIESTO, KTORÉ VÁS BUDE PREDÁVAŤ SAMO

WEBOVÉ STRÁNKY

 PRÉMIOVÝ DIZAJN, KVALITA A RÝCHLOSŤ

WORDPRESS

Všetky naše webové stránky vytvárame cez WordPress, ktorý je najpoužívanejšie CMS na svete. Váš web obohatíme o jedinečný dizajn, kreatívne texty a v neposlednom rade aj o optimalizáciu, aby váš web vynikol na akomkoľvek zariadení.

 

PRIEBEH SPOLUPRÁCE

Práve na webovej stránke si váš potenciálny zákazník vytvára obraz o vás ako o firme, službe, alebo produkte. Nezanedbajte to a neodplašte zákazníka nekvalitným webom.

V dnešnej digitálnej dobe je dôležité mať okrem profilov na sociálnych sieťach aj webovú stránku. Rok 2020 nám jasne ukázal, že tí, ktorí vedeli fungovať a podnikať online, mali sčasti vyhraté. Mojou radou je, že ak máte možnosť podnikať alebo sa prezentovať online, urobte tak. Moderný web nemusí stáť tisíce eur. Napíšte nám a
s radosťou vám pomôžeme s digitalizáciou vášho biznisu.

PATRIK BELOVIČ

WEB DESIGNER / ACCOUNT MANAGER

\

Prípravná fáza

\

DODANIE PODKLADOV

\

Riešenie

\

realizácia

\

FINALIZÁCIA

\

podpora PO SKONČENÍ PROJEKTU

Referencie

 klient

CUTE E-SHOP s cute dizajnom 

CuteBox patril medzi naše prvé ecommerce projekty. Dodnes sa však radi vraciame k nemu naspäť, pretože sme si na ňom dali naozaj veľmi záležať a tešíme sa, že od spustenia stále napreduje.

CUTEBOX

Cutebox je kozmetický mystery box, ktorý je každý mesiac napĺňaný kozmetickými produktami z celého sveta, z ktorých bude mať radosť každí, kto ich odbalí.

Klient

CuteBox

V SPOLUPRÁCI OD

2020

PREZENTUJTE SA ONLINE

OFFICE

Drážovská 4
949 01 Nitra-Zobor

Kontakt

info@wasper.sk
+421 917 240 619 | +421 917 206 562

Wasper.sk | Študentská digitálna agentúra

© 2023 | Všetky práva vyhradené